Sevgililer gününe yaklaşık 20 gün kaldı. Uzun bir zaman dilimi gibi gelebilir ancak hediye seçmek, alacağınız hediyeye karar vermek için çok kısadır.

Bu yazımızda Sevgililer Gününe Özel Hediye Çorap Önerileri‘ne yer vereceğiz.

Bizim için olmazsa olmaz olan çorap bu yazımız içinde olmazsa olmazdır.

Hem alışılmışın dışında, demode olmayan, her zaman modasını koruyan çorap en güzel hediye olacaktır.


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi olarak çorap almak hem sizi daha ince düşünen biri yapacak hem de seçtiğiniz çorap modeli ile ince mesajlar vermenizi sağlayacaktır.

Kadın yada erkek fark etmez sevgilinize çorap hediye etmek en doğru tercih olacaktır. Çoraplar her gün ayağımızda olan, giyim tarzımızı, kişiliğimizi ve her şeyden önemlisi üzerimizde taşıdığımız kombini ortaya çıkaran en önemli giyim ürünüdür.

Sevgililer Gününe Özel Hediye Paketi en uygun seçenek gibi görünüyor. Hem kendinize hem de sevgilinize şık bir hediye arıyorsanız Sevgili Kutu isimli çorap kutusunu tercih etmelisiniz.

Sevgili Kutu Sevgili Kutu Sevgili Kutu Sevgili Kutu Sevgili Kutu Sevgili Kutu
Kutu içeriğinde 3 çift Erkek Çorabı, 3 çift de Kadın Çorabı bulunmaktadır. Sevgililer gününe özel olarak tasarlanmış çoraplar sevgililer günü hediyesi olarak ön plana çıkıyor.
Üstelik Sevgililer Gününe Özel Kampanya olduğu için fiyatı da oldukça makuldür. 6 çift çorap 72 tl yerine sadece 45 tl olarak fiyatlandırılmaktadır bu da %38 indirim demektir.

Sevgililer Gününe Özel Kutulu Çorap Seçenekleri!

Yukarıda yer verdiğimiz 6’lı çorap kutusu seçeneğinin dışında diğer sevgili kutu seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Diğer kutu seçenekleri 2’li çorap veya 3’lü çorap olarak seçenekleri mevcuttur. Daha uygun fiyatlara sahip olan bu kutu seçenekleri her isteğe uygun olacak şekilde kombin edilmiştir.
2’li kutularda 2 çift kadın çorabı, 2 çift erkek çorabı yada 1 çift erkek – 1 çift kadın çorabı şeklinde kombin edilmiş ve sevgililer gününe özel tasarlanmış kutular ile paketlenmiştir.
Dilerseniz sadece sevgilinize, dilerseniz 1 çift kendinize 1 çift sevgilinize çorap hediye edebilirsiniz.
3’lü kutu seçeneğinde de isteğinize göre tercih belirleyebilirsiniz. 2 çift kadın 1 çift erkek çorabı yada 2 çift erkek 1 çift kadın çorabı seçeneği de mevcuttur.
2’li kutular 20 tl 3 ‘lü kutu ise 30 tl olarak ücretlendirilir yani %17 indirim demektir. Hem sevgililer gününe bomba gibi bir hediye ile girerken hem de tasarruf etmiş olacaksınız.
Sevgililer gününe özel hazırlanmış sevgili kutu seçeneklerinden 3’lü ve 6’lı seçeneklerde kargo bedavadır. Bu kampanyadan faydalanarak ücretsiz kargo imkanından da faydalanmış olursunuz.
Üzerinde ” I Love You” yazan, üzerinde sevgililer gününün simgesi olmuş kalp desenlerini bulunduran kırmızı renklerin hakim olduğu çoraplar en güzel sevgililer günü hediyesi olacaktır.
2017 yılı Sevgililer Günü’ne kalp desenli çoraplar damga vuracak.
Bu müthiş kampanyalardan faydalanmanızı tavsiye ederken, diğer sevgililer günü çorapları için sizi çorap modelleri sayfamıza davet ediyoruz.
Özgür Çoraplar / Çorap Blog İçerik Editörü