Renkli Çoraplar tüm dünyanın gündeminde.

Başlığımızda oldukça iddialı. Renkli çorap giyenlerin Kanada Başbakanı olacağını iddia edemeyiz ama Kanada Başbakanı’nın Renkli Çoraplar giydiğini ispatlayabiliriz.


Kanada’nın genç başbakanı Justin Trudeau ülkesinde yaşayan Sih inancına sahip Kanadalıların kutsal günü olan Khalsa Günü kutlamalarına katıldı.

Buraya kadar her şey bir devlet adamının davranması gerektiği gibi görünüyor.

Toronto’da gerçekleşen kutlamalarda Trudeau’ya kılıç hediye edildi. Ayakkabıların çıkarıldığı törene Trudeau’nun renkli çorapları damga vurdu.

Yukarıda bu haber spotu neredeyse tüm haber sitelerinde yayınlandı. İşte gördüğünüz gibi devlet başkanı da olsan, devlet adamı da olsan farklılık yarattığın anda herkesin bakışlarını üzerinde toplayabiliyorsun.

kanada-basbakani-nin-renkli-coraplari-torene-9564003_8776_m

O yüzden diyoruz ki; Bir Kanada Başbakanı değiliz ama bizde renkli çoraplar giyiyoruz.


Kanada Başbakan’ın renkli çorapları bununla da sınırlı değil. Başbakan daha önce de bu tarz  renkli çoraplar giymişti. İşte Trudeau’nun daha önce giydiği renkli çoraplar:


Kanada Başbakanın Renkli Çorapları İle Verdiği Mesajlar;

Kanada Başbakanı genç ve dinamik bir lider olmasının yanı sıra çok da eğlenceli bir siyasetçi olarak tüm dünya tarafından tanınıyor. Onu renkli çoraplar giymeden önce bir marketin manavında domates, biber ve patlıcan seçerken görmüştük.

Renkli çoraplar giymek ile manavdan domates, biber ve patlıcan seçmek arasında hiç bir fark yoktur. İkisinde de olduğu gibi görünen ve yapmaktan hoşlandığı şeyleri yaparken görüyoruz. Üstelik Amerikalı bir uzmanın araştırmalarına göre dünyanın en mutlu siyasetçiler listesinin de başında yer alıyor. Uzmana hangi veriler ışığında liste hazırlandığı sorulduğunda Kanada Başbakanı’nın giydiği renkli çoraplar ile listenin en başına oturduğunu söylüyor.

 

Renkli Çoraplar ve Özgür Ruh

İşte bütün sır bu iki kavramda gizli, Kanada Başbakan’ı renkli çoraplar giyerek tüm dünyaya özgür ruhlu olduğunu gösteriyor.


Ruhunuza uygun renkli çoraplar ya da bir başka deyiş ile desenli çoraplar için sizi çorap modelleri sayfamıza alalım.

Özgür Çoraplar / Çorap Blog İçerik Editörü